Anoniem 10 jaar geleden 5 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 5 van totaal 5 reacties.
Anoniem 10 jaar geleden
hoi LindaKijk op www.art-4-wall.com hier vind je alles op het gebied van schilderen, zeker een bezoekje op de site waardArt-4-wall schilderd alles naar wens van muurschildering tot bellypaintingmvg Sandra
Ik heb met 27 weken een bellypainting laten maken en ik kon het grootste gedeelte gewoon zitten. Kosten waren 45 euro inclusief een CD met alle foto's die ze gemaakt heeft tijdens het painten en toen het klaar was. Geen jeuk, geen uitslag niets gehad. Paint is op waterbasis.
zooooo he echt duur.
ik vind voor zoveel geld kun je beter een 3dd echo laten maken of een gipsbuik? schildering is wel mooi maar na even haal je het er weer snel vanaf. xxx
Hoi Linda, Las net op de marktplaats, dat het geheel veilig is voor moeder en kind. Ze komen bij je thuis, smeren vaseline in en werken met warm water en gips. Je moet je wel fit voelen want het duurt 45 min. en je moet dus staan. De kosten zijn €150,- Gr. Zehra
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoe ontstaat luieruitslag en hoe kom je er weer vanaf? Dit alles en tips om luieruitslag te voorkomen lees je in dit artikel.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden