Anoniem 10 jaar geleden 3 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 3 van totaal 3 reacties.
Anoniem 10 jaar geleden
Voor de mensen die het ook hebben nu: AKOLIP, werkt prima! Groetjes!
Hoi Linda, dankjewel voor je reactie! Ik loop er nu al meer dan een week mee en het is wel iets minder maar nog niet weg.. ik zal het morgen vragen aan de huisarts dan zijn we er toch. Groetjes!
Ik kreeg via de huisarts deze creme mee: Aciclovir 50mg/g creme
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoe ontstaat luieruitslag en hoe kom je er weer vanaf? Dit alles en tips om luieruitslag te voorkomen lees je in dit artikel.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden