Anoniem 10 jaar geleden 7 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 7 van totaal 7 reacties.
Anoniem 10 jaar geleden
Hoii, Om aan 2 liter water te komen, verplicht ik me altijd om een paar glazen water achter elkaar te drinken. (meestal waar de 1e koude van af is, zodat het iets makkelijker wegdrinkt) Ik las hierboven dat je tonijn ook eet met sla.. Met tonijn moet je wel opletten, dat je er niet te veel van eet.
Hey, ohja dat is wel slim inderdaad! ja ik zit nu aan de antibiotica omdat ik blaasontsteking heb, en ik heb nu diaree haha, dus ik ben er héél even vanaf, maar als het weer begint, (na de kuur waarsch) dan zal ik deze tips zeker in acht nemen! Nee klopt, ik eet ook maar 1x in de 2 weken tonijn hoor. Xxx
Ik heb er ook af entoe last van maar op verzoek van de genecoloog moet ik me aan een paar eet regels houden Iedere ochtend 6 gedroogde pruimen muselie met joghurt en 3lepels olie er doorroeren rouwkost fruit en groente en je hebt een pruimen limonade van rosvice en natuurlijk veel drinken maar dat wisten we al haaa bij mij werkt het en een tip niet te hard persen want dan kan je last krijgen van aanbeien en als het al pijn doet tijdens het wc bezoek probeer dan als je aandrang voelt vaseline rond je anus tesmeren dat werkt verlichtend en versoepeld de huid hoop dat je er wat aan hebt
Hoi hoi, oke bedankt voor je tips! ik ga er sowieso zeker meer op letten. Ik eet nu 's ochtends idd yogurt met wat muesli, al gaat dat wel wat lastig omdat ik nu ook al een week een behoorlijke koortslip heb.. en ik drink van roos vicé elke dag 1,5 liter. Ik heb gisteren ook sla gehaald dus dat word mijn middag maal, met tonijn er doorheen misschien, en olie werd me gezegd. Ook heb ik hier mandarijntjes en kersen qua fruit dus neem ik ook wel een portie van. En karnemelk heb ik al op vanmorgen, nu maar hopen dat het werkt! Oeh die tip van vaseline is een goeie inderdaad! Bedankt! Groetjes mij
Heyy! Ja joh droog? ik eet wel muesli met yogurt als ontbijt sinds 2 dagen.. maar water, ik vind het zo moeilijk om echt aan de 2 liter te komen.. Hoe doe jij dat dan? met Siroop er in fzo? Bedankt voor je tips! (K)
Hoiii Ik heb ook echt last van obstipatie gehad. En zelf eet ik nu iedere ochtend 1-2 eetlepels droge havermout. En drink heel erg veel water de gehel dag door. En dit helpt bij mij echt ! Ik merkte het naar 2dgn. MIsschien denk je waarom droge havermout, dit komt omdat wanneer ik melkproducten gebruik ook last krijg van obstipatie. Wellicht help dit ook bij jouw. linda
was hierboven vergeten in te loggen.
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoera! Jouw zus, beste vriendin, buurvrouw of lievelingscollega is in verwachting van een kindje! Misschien kun je wel wat tips gebruiken om het leukste cadeau uit te zoeken voor de babyshower!
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden