anoniem

Anoniem 10 jaar geleden 5 reacties

 
Hallo allemaal, ik gebruik de nuvaring als anticonceptie, maar ik was vorige maand een paar uur te laat met in doen na de stopweek. Na een week werd ik steeds moe, misselijk en had last van stemmingswisselingen. Ik heb de ring wel gewoon pas bij de stopweek eruit gehaald en had een paar dagen later wel gewoon mijn menstruatie, dus ik dacht dat er niks aan de hand was. Maar nu een week later ben ik nog steeds moe, met vlagen misselijk en heb ik nog steeds stemmingswisselingen. Zou er toch kans zijn dat ik zwanger ben of is dat echt uitgesloten door de menstruatie? Groeten Sari

Pagina 1, reactie 1 t/m 5 van totaal 5 reacties.

anoniem

Anoniem 10 jaar geleden

het kan ook niet heel veel kwaad als je iets later bent met het aanbrengen van je nuvaring hoor, ik heb het zelf ook.

anoniem

Anoniem 10 jaar geleden

Bedankt voor jullie reacties. Ik heb een test gedaan maar die was negatief. Maar de symptomen zijn er nog steeds. Jammer genoeg is mijn huisarts op vakantie, anders zou ik daar langs gaan. Ik denk dat ik mijn volgende menstruatie af wacht en naar mijn huisarts ga als hij terug is. Of zou het beter zijn om eerst nog een test te doen? Groetjes Sari

anoniem

Anoniem 10 jaar geleden

Ik zou over een week nog een test doen, als deze dan nog negatief is, lijkt het me heel stug dat je dan toch zwanger bent.

anoniem

Anoniem 10 jaar geleden

advies: test jezelf eens, dan weet je meer.

anoniem

Anoniem 10 jaar geleden

Ik dénk dat er wel een kans in zit dat je zwanger bent, ook al is het nihil. Heb je al getest?

Dit is niet ok!

Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!

 
Login of meld je aan!

Login

Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.

Login

Aanmelden

Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.

Aanmelden