Anoniem 9 jaar geleden 6 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 6 van totaal 6 reacties.
Anoniem 9 jaar geleden
nu dat we van de medicijnen af zijn... moet ik nog wel snacht naar de wc... maar falko heeft van nacht 7,5 uur achter elkaar geslapen... rond 10 uur voor de laatst gevoed en toen om 10 voor 6 werd ik pas wakker gemaakt door hem... moest wel echt 2 keer kijken naar de klok!!! na ongeveer een half uur is die weer in slaap gevallen en heeft tot 10 voor 9 geslapen.... toen ben ik er maar uit gegaan en nu ligt hij weer heerlijk in de draagdoek te slapen!!! mijn boorsten zijn ondertussen wel helemaal gewende... gelukkig wel!!!
mijn bosten kunnen nu inderdaat beter tegen de langer worden nachten.... heb falko na 7 uur moeten wekken voor zijn medicijn.... nog maar een nacht.... en dan gaan we zien hoe lang die door slaapt!!!! ben benieuwde
Mijn borsten zijn s'nacht ook veel voller en harder maar ik merk dat mijn borsten nu wel meer zijn gewend aan het feit dat ze s'nachts langer door slaapt. meestal heeft ze de eerst 2 a 3 voedingen ook genoeg aan 1 borst en daarna wil ze allebei. Maar ik weet dat ik het eerst ook niet prettig vond dat ze door sliep voor mijn borsten en dat ik dan vaak wakker werd met een nat t-shirt van het lekken
bedankt voor jullie reaties... ik ga de tijd gewoon de tijd gunnen en er van uit gaan dat de natuur het van zelf oplost!!!
Ik durf je geen antwoord te geven want ik heb echt niet zoveel verstand van borstvoeding. Misschien moet je eens kijken of er een lactatiekundige bij jou in de buurt is kan je ook naar vragen bij het cb trouwens, zij weten wel waar je een lactatiekundige bij jou in de buurt kunt vinden. En misschien heb je hier wat aan http://www.borstvoeding.com/ en bij deze hebben ze ook een forum http://www.borstvoedingnatuurlijk.nl/ Ik hoop dat je er iets aan hebt, succes
Dat is heel normaal.. Stuwing kan gewoon echt pijnelijk zijn.. In de loop van de tijd zal het overdag minder worden maar de nacht zal altijd minder prettig zijn als hij door slaapt omdat er dan zo veel tijd tussen zit dat je borst alles opslaat word dat ze veel zullen ze gaan lekken.. Je zult ook merken dat zodra de voeding op peil is dat het minder is maar zodra ze maar een dag vaker komen dan merk je dat direct..
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoe ontstaat luieruitslag en hoe kom je er weer vanaf? Dit alles en tips om luieruitslag te voorkomen lees je in dit artikel.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden