Anoniem 9 jaar geleden 4 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 4 van totaal 4 reacties.
Anoniem 9 jaar geleden
Nouja, het is in London, hij kan natuurlijk heel vaak terugkomen. Pfff, vandaag weer een zeer licht streepje, hij heeft het ook gezien (ik ben niet gek, hallelujah!). Hij is heel blij, maar weet ook dat we nu een flink probleem hebben qua planning. Ik wil dat hij gaat, misschien moet ik maar mee? Volgens mij moet ik een verloskundige gaan zoeken of niet?!
ja een verloskundige moet je nu zeker gaan zoeken.die kan dan samen met jullie een echo plannen om te kijken hoe ver je precies bent, en misschien tips geven voor jullie situatie. gelukkig is je vriend er ook blij mee dat scheelt al de helft ;) als je mee zou kunnen met hem zou ik het zeker doen. maar londen is inderdaad niet al te ver en genoeg mogelijkheden om heen en weer te kunnen het zou niet de ideale situatie zijn maar ik snap wel dat je het hem niet wilt afnemen, toch blijf ik er wel bij dat dit een heel belangrijke periode voor jullie samen is. ik zou serieus overwegen of je met hem mee zou kunnen, dat zou denk ik een stuk fijner zijn.
Daar is dit forum helemaal voor bedoeld meid Goed dat je je hebt aangemeld, wij allen hebben er erg veel baat bij! wat spannend zeg als je zwanger bent ( hoogstwaarschijnlijk wel ) heb je het je vriend al verteld? zoja, hoe denkt hij erover? een zwangerschap op afstand lijkt me eerlijk gezegd geen goed idee. je hebt elkaar echt nodig en het is voor hem ook een periode dat hij naar het vaderschap toe kan leven net als jij dat naar het moederschap zal doen als je op afstand bent denk ik niet dat het lukt om hem volledig aan het vaderschap te kunnen laten wennen, maar ik weet niet hoe dat in jullie situatie zal zijn natuurlijk, dat is voor ieder anders. laat je ons weten hoe de test morgen uitwijst? Groetjes Eileen
Hey Hey, dat is echt een dilemma! Ben het wel met Eileen eens hoor, de zwangerschap duurt 9 maand en dat is echt een tijd om aan alles te wennen. Op afstand lijkt me dit niet handig. Helemaal niet als het jullie eerste is en alles nieuw is! Jullie moeten alles gaan regelen en hij zal anders alle leuke dingen missen zoals echo's, hartje luisteren etc. etc. Kan hij het niet uitstellen? Dat is echt erg lastig, maargoed, jouw gezondheid gaat wel voor natuurlijk! Liefs...
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoe ontstaat luieruitslag en hoe kom je er weer vanaf? Dit alles en tips om luieruitslag te voorkomen lees je in dit artikel.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden