Anoniem 9 jaar geleden 15 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 10 van totaal 15 reacties.
Anoniem 9 jaar geleden
Hallo Jennefer, Echt Klote joh! Vooral dat je weer met pijn thuis zit en moet afwachten! Hoop ook dat het optie 1 of 2 is! Sterkte! en ga ook voor je duimen dat het geen suiker is!
Balen zeg! Ik heb er ook een hekel aan om in het Ziekenhuis te liggen maar je ligt daar voor je kleintje. Heel veel sterkte ! Liefs Ien
He gatver Jen, kan me zo goed voorstellen dat je baalt. Wel goed dat ze er meteen bovenop zitten. Veel sterkte en ik hoop dat de kleine snel komt.
Jeetje vervelend maar idd goed dat ze geen risico nemen en jullie gelijk in de gaten houden! sterkte! liefs
Ohh Jennefer wat vervelend voor je...Maar observatie is alleen maar goed. Veel sterkte en hoop dat je gauw naar huis mag en dat alles goed gaat met de kleine
Hoi Jen, Wat vervelend nou. Maar wel goed dat ze er zo snel boven op zitten. Hopelijk komt de kleine snel. knuffel
Dank jullie voor de lieve reacties :) Gelukkig voel ik de kleine weer goed vanaf 1 uur vannacht, hij heeft me lekker de hele nacht wakker gehouden :) Net een hartfilmpje gedaan en hij tikt lekker sterk, mijn bloeddruk is weer goed, dus hopelijk vandaag naar huis als ze het toelaten. Volgende keer dat ik hier ben wil ik met de baby in mijn armen naar huis! Haha
Haha Jennefer, dat kan ik me ook voorstellen. Dat riep ik ook vorige keer toen ik uit het ziekenhuis naar huis mocht. Volgende keer vertrek ik met een baby in mijn armen. Inmiddels afgelopen donderdag weer opgenomen geweest (al dagen pijnlijke harde buiken, baarmoederhals die al korter was geworden, dus even opname ter observatie). Zaterdag mocht ik weer naar huis (nog steeds pijn, maar baarmoederhals blijft gelijk). En wat was ik blij dat baby nog veilig in mijn buik zit. Voor mij is het nog een beetje te vroeg. Hoewel ik dolgraag die kleine wil zien, en alle pijn en ellende een beetje zat ben. Stuntel ik graag nog een paar weken verder, zodat de kleine meid straks meteen mee naar huis mag en niet ik naar huis met een lege buik en lege armen (baby in ziekenhuis). Jennefer, ik hoop voor je dat je naar huis mag, maar als de dokters het beter vinden dat je nog even blijft, dan is dat vast beter voor de baby. Nog even volhouden dan. Je bent er bijna!!!
Hoi Wennie, Ja de pijn en ellende ben ik ook onderhand zat... Elke beweging doet gruwelijke pijn... De vk is net langs geweest met de gynecoloog en nadat ze klaar is met een operatie word ik gehaald voor een uitgebreide echo, en dan zien we vandaar hoe we verder gaan... De kleine beweegt weer lekker goed, dus hopen dat alles goed is. Al mag ie van mij nu wel komen ;) Hij duwt vreselijk hard naar beneden alsof hij eruit wil komen, dus ben benieuwd wanneer hij zijn aankomst zal maken... Denk niet dat het nog heel lang gaat duren...
Wat een nare verhalen! Ik hoop voor jullie beide dat het allemaal goed mag blijven gaan en dat de laatste loodjes niet te zwaar worden! Sterkte
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
In dit artikel gaan we daar verder op in, zodat je als ouder wat meer begrip krijgt als het gaat om de mechaniek bij populaire kinderen en minder populaire kinderen.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden