Anoniem 7 jaar geleden 2 reacties
Pagina 1, reactie 1 t/m 2 van totaal 2 reacties.
Anoniem 7 jaar geleden
Ik heb hier geen ervaring mee en heb dit zelf nooit gehad, maar volgens je verteld, zou je toch best eens de gynaecoloog bellen om raad te vragen of eens een uit teleggen en eventueel een afspraak te maken dat vroeger kan, want als je ongerust achterblijft is het ook niet goed eh ... Ongerustheid brengt ook een deel stress mee en dat is best ook te vermijden in een zwangerschap... Hopelijk weet je rap wat meer! Groetjes,
misschien heeft je baby een groeispurt en is dat net even te veel voor je baarmoeder!! ik weet niet hoever je bent maar het kan ook oefenweeen zijn! als je kindje een groeispurt hebt kan je daarbij wat bloed verliezen dan is er een adertje gesprongen!! das helemaal niet erg!! je kan idd ook je vk of gyn ff bellen om te kijken wat die zegt!!!
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Thuiswerken is voor veel moeders de beste optie. Zo kun je alsnog jouw financiële steentje bijdragen aan het gezin, maar hoef je niets te missen van de opvoeding van jouw kinderen.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden