Anoniem 7 jaar geleden 6 reacties
ten eerste gefeliciteerd natuurlijk met jullie zwangerschap
mij dochter gaat vrijdag een spreekbeurt houden over zwangerschap nu kennen wij niemand in onze omgeving die zwanger is.. en ze zou graag hun zelf testen willen laten uitvoeren, nu is het zo raar om zomaar op straat aan iemand te vragen voor beetje urine..dus wie o wie zou aub mijn dochter kunnen helpen...Sorry het is ook een hele genate vraag hahahah
Pagina 1, reactie 1 t/m 6 van totaal 6 reacties.
Anoniem 7 jaar geleden
Is een foto van een positieve test niet "goed genoeg"?? Die kan je zonder problemen vinden/krijgen
ik zou zeggen van wel. maar ja soms heeft een kind een bepaald idee en dan moet het het liefst zo en niet anders. maar goed echte urine gebruiken lijkt me niet zo fris persoonlijk.
je kan toch van die goedkope tests kopen er zelf een streepje bij kleuren met een stift en gewoon een beetje appelsap gebruiken kun je laten zien wat het verschil is doe je de ene test met sap en die is dan negatief maar zien ze wel wat er gebeurt laat je de andere nep positieve test zien om te laten zien hoe je weet wanneer je zwanger bent. gewoon een beetje creatief zijn
Ik ook niet ja misschien wel over zwangerschap en zo maar niet met de bijbehorende vloeistoffen hahaha sorry ik vind het eigenlijk ook wel weer grappig maar ik ben bang dat er niet snel iemand hier voor voelt aangeroepen
Uh nee sorry
ik woon (gelukkig lol) te ver weg daar voor :p Beetje genant idd... Kan me niet herinneren dat wij zulke projecten moesten doen voor school haha
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoe ontstaat luieruitslag en hoe kom je er weer vanaf? Dit alles en tips om luieruitslag te voorkomen lees je in dit artikel.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden