Redactie 2 jaar geleden 2 reacties
Ben jij ook uitgerekend in maart 2019? Dan ben je van harte welkom bij de “maandclub maart 2019”. Dit is dé plek waar we elkaar vinden voor informatie, hulp, steun en vriendschap. Stel je even voor door te reageren op dit onderwerp.
Pagina 1, reactie 1 t/m 2 van totaal 2 reacties.
Shirr 2 jaar geleden
Wat lief van je Carola! Daar ga ik ook vanuit! De placenta is nu gelukkig ver genoeg aan de kant dus als het goed is weer gewoon via de natuurlijke weg bevallen! Volgende week even naar het ziekenhuis voor een GBS test (streptokok bacterie). En over twee weekjes de liggings echo!
Hoi allemaal!
Ik ben vandaag 31 weken zwanger van ons meisje! Ik ben 3-3-2019 uitgerekend, we hebben al een zoontje, hij is in Maart 2,5 jaar! Dit is mijn vijfde zwangerschap, dus het heeft allemaal even geduurd maar nu mogen we binnenkort éindelijk ons tweede wondertje verwelkomen. Bij mijn zoon ben ik bevallen na een zwangerschapsduur van 36+1, dus ik ben erg benieuwd wanneer ons dochtertje zich gaat aankondigen, ik hoop wel pas na de 37e zwangerschapsweek.
Ik wens jullie allemaal vast een fijne jaarwisseling toe en hoop jullie allemaal eens te spreken en ervaringen uit te wisselen!
Groetjes
Carola_de_j 2 jaar geleden
Hallo Shirr,
Welkom. Ik weet zeker dat het goed gaat komen deze keer. 2019 wordt jouw jaar ;-)
Groetjes Carola
Als je iets tegenkomt waarvan je denkt dit hoort niet op het forum thuis. Laat het ons weten, dan kunnen we actie ondernemen. Klik op onderstaande knop als er iets mis is op de huidige pagina. Alsvast bedankt, zo houden we het forum schoon en gezellig!
Dit is niet ok!
Deel je ervaringen, foto's en video's en praat mee met andere moeders. Van zwanger worden en de bevalling tot de eerste schooldag.
Hoe ontstaat luieruitslag en hoe kom je er weer vanaf? Dit alles en tips om luieruitslag te voorkomen lees je in dit artikel.
Login om te kunnen reageren of nieuwe onderwerp aan te maken.
Login
Meld je aan om je reageren en ervaringen te delen met andere moeders.
Aanmelden